30.05.23

(057) 702-15-92

Лабораторія міських і виробничих стічних вод

 

Завідувач лабораторією

 Зінченко Ірина Василівна

 

 Тел.: +38 (093) 053 30 10

E-mail:  ukrniiep@gmail.com

Загальна інформація

Лабораторія міських та виробничих стічних вод була переведена до складу новоствореного УКРНДІЕП (перша назва – ВНДІВО) з УкрВОДГЕО у 1971 р. у числі декількох інших лабораторій. Упродовж всього часу свого існування лабораторія займалася розробкою технологій очищення стічних вод. Фахівці лабораторії виконали понад 100 держбюджетних  і госпрозрахункових науково-дослідних робіт, брали участь у більш ніж 50 наукових конференціях; видано понад 100 наукових праць, 7 ДСТУ; отримано  15 авторських свідоцтв СРСР і  патенти України.

У 1995 р. співробітники лабораторії брали участь у ліквідації наслідків аварії на Диканівських очисних спорудах і здійснювали моніторинг на річках Уди та Сіверський Донець.

Фахівці лабораторії брали участь у міжнародних експедиціях з дослідження якості води у басейні р. Дніпро і вивчення екологічного стану транскордонних ділянок річок його басейну. 

Зараз в лабораторії працюють досвідчені, кваліфіковані фахівці. Співробітники лабораторії беруть активну участь у наукових симпозіумах, конференціях, семінарах, публікують наукові праці, а також передають свій досвід студентам учбових закладів, які постійно проходять стажування на базі лабораторії.