28.01.23

(057) 702-15-92

XVІІ Міжнародна науково-практична конференція «Екологічна безпека: проблеми і шляхи вирішення»

15.09.2021

13-15 вересня на базі науково-дослідної установи «Український науково-дослідний інститут екологічних проблем» відбулася XVІІ Міжнародна науково-практична конференція «Екологічна безпека: проблеми і шляхи вирішення».

Як і минулого року, через високий рівень епідемічної небезпеки, пов’язаний з розповсюдженням COVID-19, конференція проходила в «змішаному» режимі – за особистою участю зацікавлених осіб та в режимі on-line за допомогою платформи Zoom.

Всі учасники конференції отримали сертифікати та збірник наукових статей, до якого увійшли матеріали 43 наукових доповідей.

Після пленарного засідання провідні фахівці України в галузі радіаційної безпеки подискутували у рамках заходу «Круглий стіл: Екологічна та ядерна безпека АЕС України».

Також під час конференції вже вкотре пройшов конкурс кращих наукових доповідей серед молодих вчених. Хочеться відмітити, що цього року на конференції прозвучали дуже цікаві доповіді, зроблені здобувачами другого та третього ступеня освіти (магістранти та аспіранти). Щиро дякуємо молодим вченим (та їх керівникам) за активність, небайдужість та вагомий внесок в розвиток науки!

Ще раз дякуємо всім учасникам, що долучилися до XVІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Екологічна безпека: проблеми і шляхи вирішення» та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!