28.01.23

(057) 702-15-92

Відбулась XVІ Міжнародна науково-практична конференція «Екологічна безпека: проблеми і шляхи вирішення»

22.09.2020

Ось і закінчилась XVІ Міжнародна науково-практична конференція «Екологічна безпека: проблеми і шляхи вирішення», яка вже 16 років поспіль проходить на базі науково-дослідної установи» Український науково-дослідний інститут екологічних проблем».

Нажаль, цьогоріч у зв’язку з високим рівнем епідемічної небезпеки та встановленими карантинними обмеженнями, пов’язаними з розповсюдженням COVID-19, не всі бажаючі змогли відвідати конференцію особисто. Але виклики сьогодення були подолані! Конференція проходила в «змішаному» режимі – за особистою участю зацікавлених осіб та в режимі on-line за допомогою платформи Zoom.

Всі учасники конференції отримали сертифікати та збірник наукових статей, до якого увійшли матеріали 43 наукових доповідей.

Також у рамках конференції вже вкотре пройшов конкурс кращих наукових доповідей серед молодих вчених. Хочеться відмітити, що саме цього року на конференції прозвучали дуже цікаві доповіді, зроблені студентами. Щиро дякуємо молодим вченим (та їх керівникам) за активність, небайдужість та вагомий внесок в розвиток науки!

Ще раз дякуємо всім учасникам, що долучилися до XVІ Міжнародної науково-практична конференція «Екологічна безпека: проблеми і шляхи вирішення» та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!