11.12.18

(057) 702-15-92

Засідання Вченої ради УКРНДІЕП

28.11.2016

24 листопада 2016 р. відбулося засідання Вченої ради УКРНДІЕП.

Було розглянуто та обговорено наступні питання:

 

1. Розгляд звіту про науково-дослідну роботу «Розроблення наукового обґрунтування змін підходів екологічного оподаткування, змін та доповнень до Податкового кодексу України в частині скидів забруднюючих речовин у водні об’єкти» на замовлення Мінприроди України.

Доповідач: Уберман Володимир Ілліч

Рецензент внутрішній: Варламов Євгеній Миколайович

Рецензент зовнішній: Васюков Олександр Євгенович, д-р хім. наук, проф., професор кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України

 

2. Розгляд звіту про науково-дослідну роботу «Розроблення змін та доповнень до «Порядку розроблення і затвердження нормативів гранично допустимого скидання забруднюючих речовин» та «Переліку забруднюючих речовин, скидання яких нормується», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 вересня 1996 р. № 1100» на замовлення Мінприроди України.

Доповідач: Уберман Володимир Ілліч

Рецензент внутрішній: Квасов Володимир Андрійович

Рецензент зовнішній: Васюков Олександр Євгенович

 

3. Розгляд звіту про науково-дослідну роботу «Проведення досліджень та підготовка матеріалів з розширення мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду Харківської області на період до 2021 року» на замовлення Мінприроди України.

Доповідач: Клімов Олександр Васильович

Рецензент внутрішній: Васенко Олександр Георгійович

Рецензент зовнішній: Божков Анатолій Іванович, д-р біол. наук, проф., директор науково-дослідного інституту біології ХНУ ім. В.Н. Каразіна

 

4. Розгляд інформації щодо доцільності проведення діагностичного відстрілу кабанів на території ландшафтного заказника місцевого значення «Печенізька лісова дача», розташованого на території Печенізького району.

Доповідач: Клімов Олександр Васильович