11.12.18

(057) 702-15-92

Засідання Вченої ради УКРНДІЕП

16.03.2016

15 березня 2016 р. було проведено засідання Вченої ради УКРНДІЕП.

Заслухано та обговорено наступні питання:

1. Розгляд проекту Технічного завдання на створення науково-технічної продукції: назва науково-дослідної роботи «Розробка методичних рекомендацій щодо проведення ОВНС об’єктів поводження з відходами» згідно Плану УКРНДІЕП на 2016 р. на замовлення Мінприроди України.

Доповідач: Пісня Леонід Андрійович

2.  Розгляд проекту Технічного завдання на створення науково-технічної продукції: назва науково-дослідної роботи «Розробка методичних рекомендацій з впровадження основних засад та механізмів реалізації Стратегічної екологічної оцінки (СЕО) до розробки планів та програм» згідно Плану УКРНДІЕП на 2016 р. на замовлення Мінприроди України.

Доповідач: Свердлов Борис Соломонович

3. Розгляд проекту Технічного завдання на створення науково-технічної продукції: назва науково-дослідної роботи «Проведення досліджень та підготовка матеріалів з розширення мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду Харківської області на період до 2021 року» згідно Плану УКРНДІЕП на 2016 р. на замовлення Мінприроди України.

Доповідач: Клімов Олександр Васильович

4. Розгляд проекту Технічного завдання на створення науково-технічної продукції: назва науково-дослідної роботи «Розробка Порядку розроблення, подання та реєстрації Декларації щодо відходів з урахуванням основних принців європейської політики у галузі відходів» згідно Плану УКРНДІЕП на 2016 р. на замовлення Мінприроди України.

Доповідач: Ткачова Олена Володимирівна

5. Розгляд проекту Технічного завдання на створення науково-технічної продукції: назва науково-дослідної роботи «Розроблення Порядку створення та ведення Реєстрів суб’єктів господарювання, які отримали  Дозволи на здійснення операцій у сфері поводження з відходами» згідно Плану УКРНДІЕП на 2016 р. на замовлення Мінприроди України.

Доповідач: Ткачова Олена Володимирівна