11.12.18

(057) 702-15-92

Засідання Вченої ради УКРНДІЕП

04.12.2015

3 грудня 2015 р. було проведено засідання Вченої ради УКРНДІЕП.

Заслухано та обговорено наступні питання:

1.  Розгляд звіту про науково-дослідну роботу «Розроблення науково-методичних рекомендацій щодо реалізації екологічної політики із застосуванням методів екологічного обліку та аналізу інтегрованих показників згідно з міжнародними стандартами» на замовлення Мінприроди України.

Доповідач: Кресін Володимир Самуїлович

Рецензент: Дмитрієва Олена Олексіївна

 

2. Розгляд звіту про науково-дослідну роботу «Перегляд Правил охорони поверхневих вод України від забруднення і засмічення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.1999 № 465» на замовлення Мінприроди України.

Доповідач: Кресін Володимир Самуїлович

Рецензент: Жуковський Тимофій Федорович

 

3. Розгляд звіту про науково-дослідну роботу «Розроблення методик віднесення відходів до небезпечних» на замовлення Мінприроди України.

Доповідач: Ткачова Олена Володимирівна

Рецензент:  Карташов Віктор Вікторович

 

4. Розгляд звіту про науково-дослідну роботу «Дослідження впливу Чернаводської та Рівненської АЕС на радіаційний стан річок Стир та Дунай у транскордонному контексті» на замовлення Мінприроди України.

Доповідач: Вітько Валерій Іванович

Рецензент: Варламов Євгеній Миколайович

 

5. Розгляд звіту про науково-дослідну роботу «Розроблення структури реєстру постів (пунктів, станцій, моніторингових ділянок) спостережень за об’єктами довкілля та форматів даних» на замовлення Мінприроди України.

Доповідач: Варламов Євгеній Миколайович

Рецензент: Кресін Володимир Самуїлович