28.01.23

(057) 702-15-92

Засідання Вченої ради УКРНДІЕП в змішаному режимі ї (off- line та on-line конференції)

26.11.2020

26 листопада 2020 р. відбулося засідання Вченої ради в режимі on-line конференції УКРНДІЕП

 

 

 

 

Порядок денний:

1. Про розгляд проміжного звіту про науково-дослідну роботу № 8 «Оцінка відповідності законодавчої та нормативно-правової бази України вимогам реалізації Протоколу про реєстри викидів і перенесення забруднювачів» (остаточний звіт) на замовлення Мінприроди України.

Науковий керівник: Дмитрієва Олена Олексіївна

Доповідач: Палагута Оксана Анатоліївна

Рецензент внутрішній: Цапко Наталія Сергіївна

Рецензент зовнішній: Тютюник Вадим Володимирович, начальник кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України, д-р техн. наук, старший науковий співробітник.

 

2. Про розгляд звіту про науково-дослідну роботу № 14 «Розроблення ДСТУ. Моніторинг навколишнього природного середовища. Терміни та визначення» (проміжний звіт) на замовлення Міндовкілля України.

Науковий керівник: Дмитрієва Олена Олексіївна

Доповідач: Квасов Володимир Андрійович

Рецензент внутрішній: Уберман Володимир Ілліч

Рецензент зовнішній: Ільїнськийй Олексій Володимирович, викладач кафедри охорони праці та  техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України, канд. біол. наук. 

 

3. Про розгляд звіту про науково-дослідну роботу № 11 «Порівняльна оцінка нормативного забезпечення стандартів моніторингу біорізноманіття в Україні та ЄС» (остаточний звіт) на замовлення Мінприроди України.

Науковий керівник: Дмитрієва Олена Олексіївна

Доповідач: Цибульник Сергій Анатолійович

Рецензент внутрішній: Брук Володимир Вікторович

Рецензент зовнішній: Тітенко Ганна Валеріївна, директор Навчально-наукового інституту екології ХНУ ім. В.П. Каразіна, кандидат географічних наук, доцент кафедри екології та неоекології.

 

4. Про розгляд звіту про науково-дослідну роботу № 20 «Підготовка методичних рекомендацій щодо контролю за поширенням та запобігання проникненню чужорідних інвазійних видів рослин і тварин, або усунення таких видів в межах лісових екосистем територій та об’єктів природно-заповідного фонду Лісостепу та Степу» (проміжний звіт) на замовлення Міндовкілля України.

Науковий керівник: Клімов Олександр Васильович

Доповідач: Клімов Олександр Васильович

Рецензент внутрішній: Васенко Олександр Георгійович

Рецензент зовнішній: Божков Анатолій Іванович, директор інституту біології Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, д-р біол. наук.