11.12.18

(057) 702-15-92

Науково-практичний семінар «Удосконалення діючої в Україні нормативно-правової бази в галузі охорони вод»

26.02.2016

25 лютого 2016 р. під керівництвом директора установи Гриценка А. В. за участю фахівців департаментів екології та природних ресурсів Дніпропетровської, Донецької, Запорізької та Харківської обласних державних адміністрацій, Харківського регіонального управління водних ресурсів Державного агентства водних ресурсів та УКРНДІЕП проведено науково-практичний семінар «Удосконалення діючої в Україні нормативно-правової бази в галузі охорони вод»

 

 

На семінарі було розглянуто та обговорено наступні питання:

   проект удосконалення «Правил охорони поверхневих вод від забруднення зворотними водами»;

•   проект «Інструкції про порядок видачі дозволів на спеціальне водокористування»;

•  проект перегляду «Інструкції про порядок розробки та погодження гранично-допустимих скидів (ГДС) речовин зі зворотними водами»;

•  проект «Інструкції про порядок розробки та затвердження регламентів періодичного скидання зворотних вод у водні об’єкти». 

 

Проведення науково-практичного семінару сприяло обміну досвідом між фахівцями, які мають багатий практичний досвід в галузі охорони поверхневих вод, та науковцями установи. 

 

Напрацьовані пропозиції та побажання будуть враховані у подальшій роботі над поліпшенням нормативно-правової бази в галузі охорони вод.