15.12.18

(057) 702-15-92

Науково-методичний семінар

08.12.2017

5 грудня 2017 року в рамках договору про наукову та творчу співпрацю відбувся Науково-методичний семінар за участю науковців науково-дослідної установи «Український науково-дослідний інститут екологічних проблем» та викладачів факультету біотехнології та природокористування Харківської державної зооветеринарної академії.

 

У ході семінару перший заступник директора УКРНДІЕП з наукової роботи, канд. біол. наук, доц. Васенко Олександр Георгійович доповів про історію та основні напрямки роботи установи. Декан факультету біотехнології та природокористування ХДЗВА, канд. біол. наук, доц. Щербак Олена Валентинівна проінформувала про структуру факультету та основні наукові та навчальні напрями роботу факультету. Керівники підрозділів УКРНДІЕП більш детально розкрили специфіку діяльності своїх лабораторій.

  

Викладачі академії відвідали Аналітичний Центр УКРНДІЕП, де ознайомились з матеріально-технічною базою та основними біологічними об’єктами тестуванням. Між співробітниками установи та викладачами відбувся конструктивний діалог по обговоренню екологічних проблем в Україні та про можливі види науково-методичної співпраці.